Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Звіт директора перед громадськістю

Дата: 9 липня 2020 о 22:39, Оновлено 23 лютого 2021 о 15:39

ЗВІТ ДИРЕКТОРА

 Юрівського ЗНВК І-ІІІст.

«Школа-дитячий садок»

Залюбівської Алли Олександрівни

перед громадськістю

29.06.2020р

місце звітування : Юрівський ЗНВК І-ІІІст . «Школа-дитячий садок»

Юрівський загальноосвітній навчально-виховний комплекс І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок»  знаходиться за адресою: 22112, Вінницька обл., Козятинський р-н, с. Юрівка, вул. Миру, 15.

Учасниками навчально-виховного процесу в ЗНВК є:

- діти дошкільного віку;

- учні;

- вихователі, няня;

- батьки або особи, що їх замінюють;

- інші спеціалісти (особи, що обслуговують заклад).

У Юрівському ЗНВК І-ІІІ ст. у 2018-2019 н.р.навчалося 54 учні, 1-4 класи – 25 учні, 5-10 – 29 учнів; з них проживають у с. Юрівка 36 учнів, а 18 учнів проживають у селах Тернівка (12 осіб), Мала Клітинка (5 осіб), с. Листопадівка (1 дитина). Підвіз цих дітей здійснюється шкільним автобусом.

Працює у закладі 15 педпрацівників, з них 13 вчителів і 2 вихователі. З них вчителів вищої категорії – 4 , І категорії – 1; ІІ категорії -3 працівників, спеціаліст -2, бакалаврів – 1, молодших спеціалістів – 4.

При закладі діє підрозділ ЗНВК – дошкільне відділення «Сонечко». Його  відвідують діти віком від 3 до 6 років, у цьому навчальному році працює одна різновікова група дітей у кількості 16 осіб.

У дошкільному відділенні працює 2 вихователі і 1 помічник вихователя.

Мова навчання закладу – українська.

Матеріально-технічна база:

навчальний заклад утворюють 2 будівлі – основна – приміщення, де навчаються учні 1-10 класів, має 11 кабінетів; додаткова – складається з 2 частин: дитячого садка і їдальні з кухнею. У кожній будівлі знаходиться окрема котельня на твердому паливі. В обох приміщеннях закладу освіти є гаряча і холодна проточна вода та внутрішні вбиральні.

Територія закладу освіти охоплює площу 2га, на якій розташовано 2 спортивні майданчики та 1 ігровий майданчик. Також на території знаходиться приміщення надвірного туалету.

у 2010 навчальному році було проведено капітальний ремонт основного приміщення ЗНВК: заміна вікон, дверей, ремонт стін та завезено нові меблі. Ремонт здійснювався за рахунок коштів спонсорів братів Білінських Станіслава Боліславовича  та Анатолія Боліславовича  та закупівля меблів відділом освіти Козятинської РДА.

у 2013 році було здійснено сучасний ремонт приміщення дошкільного відділення, дитячий садок повністю забезпечено необхідними меблями та обладнанням .

у 2014 році було проведено ремонт приміщення шкільної їдальні та кухні. Закуплено за кошти батьків новий посуд, а в 2015 році було встановлено нову сучасну електроплиту (відділ освіти). Загалом у їдальні щоденно харчується 69 дітей, з них 16 – мають триразове харчування (вихованці дитячого садка).

2015році було добудовано внутрішню вбиральню у  навчальному приміщенні навчального корпусу , проведено воду.

2016 році відремонтовано фасад приміщення дошкільного відділення «Сонечко» та їдальні , облаштовано пандус,та добудовано 3 класні кімнати основного корпусу закладу освіти..

2017-році відремонтовано спортивну кімнату, частково перекрито дах  навчального приміщення школи.

2018році -надано допомогу у відкритті та облаштуванні класної кімнати 1 класу : телевізор, ноутбук, принтер, обладнання кухні(тумби, крани, перехідники та інше)-придбано за рахунок субвенції Юрівської сільської ради. Придбано відділом освіти : ноутбуки-2шт., телевізор- 1шт., меблі та матеріали для обладнання для Нової української школи(шафи-2, дошка мобільна-1, пуфи-6, парти-6, килим -1 та ін..

2019 році – було облаштовано класну кімнату 1 класу, придбано необхідні матеріали для ремонту класної кімнати та засоби  навчання учнів за вимогами Нової української школи ( фінансування відділу освіти Козятинської РДА);

 У 2019 році було частково перекрито дах основного корпусу закладу освіти, що був пошкоджений внаслідок  стихії ,подвір'я навчального закладу і дошкільного відділення викладено тротуарною плиткою.

   Благодійну допомогу надавали  Рибак М.С.  для опалення виділив 9 кубометрів дрів, Савчук О.В виділив 1000гривень на придбання 5листів ЮСБ  для ремонту підлоги, вагома допомога батьків у ремонті класних кімнат придбання необхідних матеріалів для  ремонту класних кімнат.

          На даний час заклад освіти потребує  обнесення парканом території закладу; потрібно дитячий майданчик для дошкільного відділення.

 На часі  у терміновому порядку стоїть питання заміни твердопаливного котла у навчальному корпусі.   Необхідно придбати мотокосу для скошування трави  (для догляду за територією ЗНВК),

Матеріально-технічне забезпечення ЗНВК

Протягом останніх років приділяється багато уваги створенню сприятливих санітарно-гігієнічних умов навчання і праці. Силами адміністрації, педагогів, робітників адміністративно-господарчої частини, батьків  учнів приміщення та територія школи підтримується на належному санітарно-гігієнічному рівні, відрізняється чистотою та охайністю. У приміщенні школи проведено поточний ремонт. Відремонтовано також  харчоблок, навчальні  кабінети, пофарбовано огорожу та спортінвентар, відремонтовано цоколь, укладено підлогу  в двох кабінетах.

      Навчальні кабінети набулт сучасного дизайну.

Підсумки діяльності школи за минулий навчальний рік

1.Питання, що були розв’язані

Аналіз результатів за минулий навчальний рік продемонстрував наступне:

  • навчально-виховний процес має позитивну тенденцію розвитку;
  • реалізація функцій управління в закладі здійснюється за допомогою організаційно-педагогічних, організаційно-розпорядчих, соціально-психологічних, фінансово-господарських методів, які спрямовані на забезпечення функціонування та розвитку навчального закладу шляхом запровадження нових взаємовідносин між керуючими й керованими підсистемами відповідно до мети їх спільної діяльності;
  • діяльність адміністрації закладу спрямована на вдосконалення навчально-виховного процесу та підвищення його ефективності;
  • у закладі освіти використовують колективне обговорення отриманих результатів, колективний творчий пошук вирішення конкретних завдань. На підставі аналізу результатів адміністрація корегує наступні дії щодо досягнення поставленої мети;
  • заклад освіти підтримує свій позитивний імідж;
  • створюються умови для врахування й розвитку навчально-пізнавальних і професійних інтересів, здібностей, потреб учнів;
  • значно покращилась ресурсна база (кадровий потенціал, матеріально-технічна база, інформаційно-методичне забезпечення);
  • методична робота сприяє модернізації змісту навчально-виховного процесу, втіленню педагогічних інноваційних технологій;
  • створено сприятливий психолого-педагогічний клімат;

2.Питання, що потребують подальшого розв’язання

Залишились певні питання, розв’язання яких слід продовжити, а саме:

  • підвищення якості освітніх послуг;
  • підвищення результативності роботи з обдарованими дітьми;
  • створення цілісної системи моніторингу НВП;
  • активне використання комп’ютерних методичних комплексів;

- покращення матеріально-технічної бази навчальних кабінетів

-співпраця з учнями та батьками в умовах дистанційного навчання.

Єдина педагогічна тема та завдання на 2019/2020 навчальний рік

Вважаючи, що наш навчальний заклад знаходиться на шляху постійного розвитку, ми маємо всі ресурси для реалізації поставлених державою та суспільством перед освітянами задач у сфері освіти, що передбачає поліпшення її якості, створення умов для особистого розвитку та самореалізації кожного учня, тому для нашого закладу залишається актуальною низка питань, що акумулюються в єдиній педагогічній темі «Підвищення рівня якості освітніх послуг на основі створення сучасного ресурсного середовища, креативної діяльності педагогічного колективу для формування конкурентоспроможного випускника закладу освіти в умовах глобалізації освітнього простору».

Місія закладу освіти:

- гарантоване надання загальної середньої освіти у співвідношенні з державними стандартами освіти  ;

-  забезпечення всебічного розвитку патріота, громадянина України, який вміє: критично мислити, співпрацювати з іншими та поважати їх права, брати участь у суспільно-політичному житті, бути конкурентоздатним і підготовленим до життя в умовах глобалізації економічного простору;

- всебічна підтримка особистості учня, його інтересів, потреб, розвиток творчих здібностей та турбота про емоційне благополуччя.

 Мета закладу освіти:

- підвищення рівня якості освітніх послуг на основі створення сприятливого середовища для всіх учасників навчально-виховного процесу в умовах Нової української школи;

-  застосування новаторського  перспективного педагогічного досвіду в організації навчально-виховного процесу для розвитку мотивації учнів до навчання, їх якісної успішності як засобу підвищення його результативності;

- перехід на нові підходи до організації роботи закладу освіти, нові засади управлінської діяльності в основі яких лежить мотиваційно-системний підхід.

Головні завдання закладу освіти:

- подальша реалізація Державних стандартів загальної освіти;

- створення умов для поліпшення якості освітніх послуг, особистісної реалізації змісту освіти, індивідуалізації навчання, забезпечення практичної спрямованості освіти шляхом залучення найкращого педагогічного досвіду, розвитку й оптимального використання матеріально-технічної бази школи,;

- забезпечення умов якісної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання;

- забезпечення стовідсоткового оволодіння інформаційно-комунікаційними технологіями всіма педагогами відповідно до нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти й нових навчальних програм ;

-  формування освітнього простору та позитивного іміджу школи;

-  створення „ситуації успіху” для кожного учня;

- забезпечення створення здоров’язбережувального середовища шляхом упровадження здоров’язбережувальних технологій навчання й виховання, дотримання санітарно-гігієнічного режиму, упровадження ефективних методів  впливу з метою формування в учнів та їхніх батьків цінності здоров’я, створення умов для запобігання негативних звичок, дитячої бездоглядності, підліткової злочинності;

- виявлення обдарованих учнів, створення умов для розвитку здібностей школярів, залучення їх до світових освітніх стандартів;

-  формування конкурентоспроможного випускника школи в умовах глобалізації освітнього простору;

- формуванняу кожного учня потреби до саморозвитку та самовдосконалення;

- виховання почуття глибокого патріотизму, взаємоповаги, добра та справедливості;

- зміцнення матеріально-технічної бази закладу освіти;

Заклад освіти прагне успішно вирішувати питання формування загальної культури особистості, адаптації учнів до життя в суспільстві.

Для реалізації головних пріоритетів, мети та завдань закладу освіти необхідне інформативне забезпечення, учительський потенціал, підтриманий відповідною матеріально-технічною базою.

Умови досягнення головних завдань закладу освіти

          Найважливішою умовою досягнення головних завдань закладу освіти є комплексне вирішення проблем, пов`язаних зі структурою освіти, її змістом, науково-методичним, фінансовим, матеріально-технічним забезпеченням, а саме:

- розвиток системи освіти як національної (філософія освіти, принципи, зміст);

-  демократизація системи освіти;

- орієнтація науково-методичної роботи вчителів на реалізацію сучасних ефективних педагогічних технологій, передового педагогічного досвіду, яка забезпечує широку інтеграцію з освітніми системами України та зарубіжних країн;

- пошук шляхів і способів диференціації та індивідуалізації навчання, розробка різних варіантів навчальних планів та програм;

-  створення  оптимальних умов для розвитку інтересів, здібностей, творчості, виходячи із завдань програми «Обдаровані діти»;

- створення в педагогічному колективі умов для креативної діяльності, атмосфери творчості, пошуку нових ідей у модернізації форм, методів і способів освітнього процесу шляхом науково-педагогічного та інформаційного забезпечення;

- подальший розвиток психологічної служби, спрямованої на особистісно орієнтоване навчання і виховання учнів, створення атмосфери творчості та комфорту;

- забезпечення закладу освіти сучасним комп`ютерним обладнанням і програмами, автоматизація процесу управління школою;

- вирішення питань про додаткове фінансування школи з метою оновлення навчально-матеріальної бази, придбання програмно-методичного забезпечення, стимулювання найкращих учителів та обдарованих дітей.

Складовими частинами єдиної педагогічної теми є:

В управлінні:

  • створення оптимальних умов для здійснення педагогічними працівниками результативної самоосвітньої діяльності;
  • підвищення  рівня підготовки та проведення колективних форм роботи з метою подальшого вдосконалення дидактичної компетентності вчителів;
  • сприяння підвищенню загального рівня ІКТ-компетентності педагогів; активному впровадженню інноваційних технологій, спрямованих на розвиток особистості дитини та розкриття її інтелектуальних та творчих здібностей;
  • створення умов для педагогів-початківців з метою адаптації до навчально-виховного процесу;
  • розробка ефективної моделі науково-дослідницької  роботи вчителів та учнів в умовах сучасних викликів.

У навчанні:

  • реалізація принципу наступності у розвитку дошкільної, загальної освіти у зв’язку із запровадженням Державних стандартів початкової та базової загальної середньої освіти;
  • посилення здоров’язберігаючого аспекту навчально-виховного процесу шляхом активного використання певних технологій;
  • управління результатами та якістю навчання;
  • удосконалення системи роботи з обдарованим учнями;
  • розвиток компетентностей учнів через підготовку дітей до свідомого обрання подальшого навчання, забезпечення диференціації навчання шляхом проведення якісної підготовки.

У вихованні:

  • виховання потреби здорового способу життя;
  • педагогічна підтримка духовного, морального зростання школярів;
  • оптимізація співпраці педагогів та батьків;
  • управління процесом соціалізації учнів;
  • розвиток активної розважально-пізнавальної діяльності учнів у позаурочний час;
  • соціальний захист та створення оптимальних умов навчання обдарованої молоді;
  • розвиток елементів державно-громадського управління;
  • орієнтація виховної діяльності навчального закладу на реалізацію патріотичної складової у відповідності з програмою «Основні орієнтири виховання учнів 1-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України»;
  • оптимізація діяльності щодо попередження правопорушень, негативних проявів у молодіжному середовищі (протидія булінгу);
  • активізація правового виховання;
  • розвиток фізкультурно-оздоровчого шкільного комплексу.

Психолого-педагогічні задачі:

  • забезпечення системного психолого-педагогічного супроводу всіх учасників навчально-виховного процесу;
  • психологічна корекція педагогічної діяльності та професійної мотивації співробітників закладу;
  • оптимізація практичної психолого-педагогічної допомоги батькам;
  • психолого-педагогічна підтримка інтелектуальної, творчої обдарованості.

Матеріально-технічна база

Протягом 2019-2020 навчального року було зроблено:

  • часткова заміна даху ( 100тис .гривень відділ освіти)
  • батьківська допомога : засоби гігієни (для туалетних кімнат) , ремонт класних кімнат;
  • впорядкування подвір'я закладу освіти-  укладання тротуарної плитки;
  • спонсорська допомога СФГ «Стас» впорядкування території школи (знищення бур`янів , вивезення сміття, культивація)

Плани на майбутнє:

-висадження саду біля школи,

-утеплення добудованих приміщень,

-облаштування ігрового майданчика біля дошкільного відділення,

-обнесення парканомтериторіїнавчального закладу,

- виготовлення технічних документів на земельну ділянку,

- ремонт котельні(заміна котла).

ЗВІТ ДИРЕКТОРА

 Юрівського ЗНВК І-ІІІст.

«Школа-дитячий садок»

Залюбівської Алли Олександрівни

перед громадськістю

29.06.2020р

місце звітування : Юрівський ЗНВК І-ІІІст . «Школа-дитячий садок»

Юрівський загальноосвітній навчально-виховний комплекс І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок»  знаходиться за адресою: 22112, Вінницька обл., Козятинський р-н, с. Юрівка, вул. Миру, 15.

Учасниками навчально-виховного процесу в ЗНВК є:

- діти дошкільного віку;

- учні;

- вихователі, няня;

- батьки або особи, що їх замінюють;

- інші спеціалісти (особи, що обслуговують заклад).

У Юрівському ЗНВК І-ІІІ ст. у 2018-2019 н.р.навчалося 54 учні, 1-4 класи – 25 учні, 5-10 – 29 учнів; з них проживають у с. Юрівка 36 учнів, а 18 учнів проживають у селах Тернівка (12 осіб), Мала Клітинка (5 осіб), с. Листопадівка (1 дитина). Підвіз цих дітей здійснюється шкільним автобусом.

Працює у закладі 15 педпрацівників, з них 13 вчителів і 2 вихователі. З них вчителів вищої категорії – 4 , І категорії – 1; ІІ категорії -3 працівників, спеціаліст -2, бакалаврів – 1, молодших спеціалістів – 4.

При закладі діє підрозділ ЗНВК – дошкільне відділення «Сонечко». Його  відвідують діти віком від 3 до 6 років, у цьому навчальному році працює одна різновікова група дітей у кількості 16 осіб.

У дошкільному відділенні працює 2 вихователі і 1 помічник вихователя.

Мова навчання закладу – українська.

Матеріально-технічна база:

навчальний заклад утворюють 2 будівлі – основна – приміщення, де навчаються учні 1-10 класів, має 11 кабінетів; додаткова – складається з 2 частин: дитячого садка і їдальні з кухнею. У кожній будівлі знаходиться окрема котельня на твердому паливі. В обох приміщеннях закладу освіти є гаряча і холодна проточна вода та внутрішні вбиральні.

Територія закладу освіти охоплює площу 2га, на якій розташовано 2 спортивні майданчики та 1 ігровий майданчик. Також на території знаходиться приміщення надвірного туалету.

у 2010 навчальному році було проведено капітальний ремонт основного приміщення ЗНВК: заміна вікон, дверей, ремонт стін та завезено нові меблі. Ремонт здійснювався за рахунок коштів спонсорів братів Білінських Станіслава Боліславовича  та Анатолія Боліславовича  та закупівля меблів відділом освіти Козятинської РДА. 

у 2013 році було здійснено сучасний ремонт приміщення дошкільного відділення, дитячий садок повністю забезпечено необхідними меблями та обладнанням .

у 2014 році було проведено ремонт приміщення шкільної їдальні та кухні. Закуплено за кошти батьків новий посуд, а в 2015 році було встановлено нову сучасну електроплиту (відділ освіти). Загалом у їдальні щоденно харчується 69 дітей, з них 16 – мають триразове харчування (вихованці дитячого садка).

2015році було добудовано внутрішню вбиральню у  навчальному приміщенні навчального корпусу , проведено воду.

2016 році відремонтовано фасад приміщення дошкільного відділення «Сонечко» та їдальні , облаштовано пандус,та добудовано 3 класні кімнати основного корпусу закладу освіти..

2017-році відремонтовано спортивну кімнату, частково перекрито дах  навчального приміщення школи.

2018році -надано допомогу у відкритті та облаштуванні класної кімнати 1 класу : телевізор, ноутбук, принтер, обладнання кухні(тумби, крани, перехідники та інше)-придбано за рахунок субвенції Юрівської сільської ради. Придбано відділом освіти : ноутбуки-2шт., телевізор- 1шт., меблі та матеріали для обладнання для Нової української школи(шафи-2, дошка мобільна-1, пуфи-6, парти-6, килим -1 та ін.. 

2019 році – було облаштовано класну кімнату 1 класу, придбано необхідні матеріали для ремонту класної кімнати та засоби  навчання учнів за вимогами Нової української школи ( фінансування відділу освіти Козятинської РДА);

 У 2019 році було частково перекрито дах основного корпусу закладу освіти, що був пошкоджений внаслідок  стихії ,подвір'я навчального закладу і дошкільного відділення викладено тротуарною плиткою.

   Благодійну допомогу надавали  Рибак М.С.  для опалення виділив 9 кубометрів дрів, Савчук О.В виділив 1000гривень на придбання 5листів ЮСБ  для ремонту підлоги, вагома допомога батьків у ремонті класних кімнат придбання необхідних матеріалів для  ремонту класних кімнат.

          На даний час заклад освіти потребує  обнесення парканом території закладу; потрібно дитячий майданчик для дошкільного відділення.

 На часі  у терміновому порядку стоїть питання заміни твердопаливного котла у навчальному корпусі.   Необхідно придбати мотокосу для скошування трави  (для догляду за територією ЗНВК), 

Матеріально-технічне забезпечення ЗНВК

Протягом останніх років приділяється багато уваги створенню сприятливих санітарно-гігієнічних умов навчання і праці. Силами адміністрації, педагогів, робітників адміністративно-господарчої частини, батьків  учнів приміщення та територія школи підтримується на належному санітарно-гігієнічному рівні, відрізняється чистотою та охайністю. У приміщенні школи проведено поточний ремонт. Відремонтовано також  харчоблок, навчальні  кабінети, пофарбовано огорожу та спортінвентар, відремонтовано цоколь, укладено підлогу  в двох кабінетах.

      Навчальні кабінети набулт сучасного дизайну.

Підсумки діяльності школи за минулий навчальний рік

1.Питання, що були розв’язані

Аналіз результатів за минулий навчальний рік продемонстрував наступне:

- навчально-виховний процес має позитивну тенденцію розвитку;

- реалізація функцій управління в закладі здійснюється за допомогою організаційно-педагогічних, організаційно-розпорядчих, соціально-психологічних, фінансово-господарських методів, які спрямовані на забезпечення функціонування та розвитку навчального закладу шляхом запровадження нових взаємовідносин між керуючими й керованими підсистемами відповідно до мети їх спільної діяльності;

- діяльність адміністрації закладу спрямована на вдосконалення навчально-виховного процесу та підвищення його ефективності;

- у закладі освіти використовують колективне обговорення отриманих результатів, колективний творчий пошук вирішення конкретних завдань. На підставі аналізу результатів адміністрація корегує наступні дії щодо досягнення поставленої мети;

- заклад освіти підтримує свій позитивний імідж;

- створюються умови для врахування й розвитку навчально-пізнавальних і професійних інтересів, здібностей, потреб учнів;

- значно покращилась ресурсна база (кадровий потенціал, матеріально-технічна база, інформаційно-методичне забезпечення);

- методична робота сприяє модернізації змісту навчально-виховного процесу, втіленню педагогічних інноваційних технологій;

- створено сприятливий психолого-педагогічний клімат;

2.Питання, що потребують подальшого розв’язання

Залишились певні питання, розв’язання яких слід продовжити, а саме:

- підвищення якості освітніх послуг;

- підвищення результативності роботи з обдарованими дітьми;

- створення цілісної системи моніторингу НВП;

- активне використання комп’ютерних методичних комплексів;

- покращення матеріально-технічної бази навчальних кабінетів

-співпраця з учнями та батьками в умовах дистанційного навчання.

Єдина педагогічна тема та завдання на 2019/2020 навчальний рік

Вважаючи, що наш навчальний заклад знаходиться на шляху постійного розвитку, ми маємо всі ресурси для реалізації поставлених державою та суспільством перед освітянами задач у сфері освіти, що передбачає поліпшення її якості, створення умов для особистого розвитку та самореалізації кожного учня, тому для нашого закладу залишається актуальною низка питань, що акумулюються в єдиній педагогічній темі «Підвищення рівня якості освітніх послуг на основі створення сучасного ресурсного середовища, креативної діяльності педагогічного колективу для формування конкурентоспроможного випускника закладу освіти в умовах глобалізації освітнього простору».

Місія закладу освіти:

- гарантоване надання загальної середньої освіти у співвідношенні з державними стандартами освіти  ;

-  забезпечення всебічного розвитку патріота, громадянина України, який вміє: критично мислити, співпрацювати з іншими та поважати їх права, брати участь у суспільно-політичному житті, бути конкурентоздатним і підготовленим до життя в умовах глобалізації економічного простору;

- всебічна підтримка особистості учня, його інтересів, потреб, розвиток творчих здібностей та турбота про емоційне благополуччя.

 Мета закладу освіти:

- підвищення рівня якості освітніх послуг на основі створення сприятливого середовища для всіх учасників навчально-виховного процесу в умовах Нової української школи;

-  застосування новаторського  перспективного педагогічного досвіду в організації навчально-виховного процесу для розвитку мотивації учнів до навчання, їх якісної успішності як засобу підвищення його результативності;

- перехід на нові підходи до організації роботи закладу освіти, нові засади управлінської діяльності в основі яких лежить мотиваційно-системний підхід.

Головні завдання закладу освіти:

- подальша реалізація Державних стандартів загальної освіти;

- створення умов для поліпшення якості освітніх послуг, особистісної реалізації змісту освіти, індивідуалізації навчання, забезпечення практичної спрямованості освіти шляхом залучення найкращого педагогічного досвіду, розвитку й оптимального використання матеріально-технічної бази школи,;

- забезпечення умов якісної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання;

- забезпечення стовідсоткового оволодіння інформаційно-комунікаційними технологіями всіма педагогами відповідно до нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти й нових навчальних програм ;

-  формування освітнього простору та позитивного іміджу школи;

-  створення „ситуації успіху” для кожного учня;

- забезпечення створення здоров’язбережувального середовища шляхом упровадження здоров’язбережувальних технологій навчання й виховання, дотримання санітарно-гігієнічного режиму, упровадження ефективних методів  впливу з метою формування в учнів та їхніх батьків цінності здоров’я, створення умов для запобігання негативних звичок, дитячої бездоглядності, підліткової злочинності;

- виявлення обдарованих учнів, створення умов для розвитку здібностей школярів, залучення їх до світових освітніх стандартів;

-  формування конкурентоспроможного випускника школи в умовах глобалізації освітнього простору;

- формуванняу кожного учня потреби до саморозвитку та самовдосконалення;

- виховання почуття глибокого патріотизму, взаємоповаги, добра та справедливості;

- зміцнення матеріально-технічної бази закладу освіти;

Заклад освіти прагне успішно вирішувати питання формування загальної культури особистості, адаптації учнів до життя в суспільстві.

Для реалізації головних пріоритетів, мети та завдань закладу освіти необхідне інформативне забезпечення, учительський потенціал, підтриманий відповідною матеріально-технічною базою.

Умови досягнення головних завдань закладу освіти

          Найважливішою умовою досягнення головних завдань закладу освіти є комплексне вирішення проблем, пов`язаних зі структурою освіти, її змістом, науково-методичним, фінансовим, матеріально-технічним забезпеченням, а саме:

- розвиток системи освіти як національної (філософія освіти, принципи, зміст);

-  демократизація системи освіти;

- орієнтація науково-методичної роботи вчителів на реалізацію сучасних ефективних педагогічних технологій, передового педагогічного досвіду, яка забезпечує широку інтеграцію з освітніми системами України та зарубіжних країн;

- пошук шляхів і способів диференціації та індивідуалізації навчання, розробка різних варіантів навчальних планів та програм;

-  створення  оптимальних умов для розвитку інтересів, здібностей, творчості, виходячи із завдань програми «Обдаровані діти»;

- створення в педагогічному колективі умов для креативної діяльності, атмосфери творчості, пошуку нових ідей у модернізації форм, методів і способів освітнього процесу шляхом науково-педагогічного та інформаційного забезпечення;

- подальший розвиток психологічної служби, спрямованої на особистісно орієнтоване навчання і виховання учнів, створення атмосфери творчості та комфорту;

- забезпечення закладу освіти сучасним комп`ютерним обладнанням і програмами, автоматизація процесу управління школою;

- вирішення питань про додаткове фінансування школи з метою оновлення навчально-матеріальної бази, придбання програмно-методичного забезпечення, стимулювання найкращих учителів та обдарованих дітей.

Складовими частинами єдиної педагогічної теми є:

В управлінні:

- створення оптимальних умов для здійснення педагогічними працівниками результативної самоосвітньої діяльності; 

- підвищення  рівня підготовки та проведення колективних форм роботи з метою подальшого вдосконалення дидактичної компетентності вчителів;

- сприяння підвищенню загального рівня ІКТ-компетентності педагогів; активному впровадженню інноваційних технологій, спрямованих на розвиток особистості дитини та розкриття її інтелектуальних та творчих здібностей;

- створення умов для педагогів-початківців з метою адаптації до навчально-виховного процесу;

- розробка ефективної моделі науково-дослідницької  роботи вчителів та учнів в умовах сучасних викликів.

У навчанні:

- реалізація принципу наступності у розвитку дошкільної, загальної освіти у зв’язку із запровадженням Державних стандартів початкової та базової загальної середньої освіти;

- посилення здоров’язберігаючого аспекту навчально-виховного процесу шляхом активного використання певних технологій;

- управління результатами та якістю навчання;

- удосконалення системи роботи з обдарованим учнями;

- розвиток компетентностей учнів через підготовку дітей до свідомого обрання подальшого навчання, забезпечення диференціації навчання шляхом проведення якісної підготовки.

У вихованні:

- виховання потреби здорового способу життя;

- педагогічна підтримка духовного, морального зростання школярів;

- оптимізація співпраці педагогів та батьків;

- управління процесом соціалізації учнів;

- розвиток активної розважально-пізнавальної діяльності учнів у позаурочний час;

- соціальний захист та створення оптимальних умов навчання обдарованої молоді;

- розвиток елементів державно-громадського управління;

- орієнтація виховної діяльності навчального закладу на реалізацію патріотичної складової у відповідності з програмою «Основні орієнтири виховання учнів 1-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України»;

- оптимізація діяльності щодо попередження правопорушень, негативних проявів у молодіжному середовищі (протидія булінгу);

- активізація правового виховання;

- розвиток фізкультурно-оздоровчого шкільного комплексу.

Психолого-педагогічні задачі:

- забезпечення системного психолого-педагогічного супроводу всіх учасників навчально-виховного процесу;

- психологічна корекція педагогічної діяльності та професійної мотивації співробітників закладу; 

- оптимізація практичної психолого-педагогічної допомоги батькам;

- психолого-педагогічна підтримка інтелектуальної, творчої обдарованості.

Матеріально-технічна база

Протягом 2019-2020 навчального року було зроблено:

- часткова заміна даху ( 100тис .гривень відділ освіти)

- батьківська допомога : засоби гігієни (для туалетних кімнат) , ремонт класних кімнат;

- впорядкування подвір'я закладу освіти-  укладання тротуарної плитки;

- спонсорська допомога СФГ «Стас» впорядкування території школи (знищення бур`янів , вивезення сміття, культивація)

Плани на майбутнє:

-висадження саду біля школи,

-утеплення добудованих приміщень,

-облаштування ігрового майданчика біля дошкільного відділення,

-обнесення парканом  території  навчального закладу,

- виготовлення технічних документів на земельну ділянку,

- ремонт котельні(заміна котла).

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.