Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Новини

20 лютого 2018 року у Юрівському ЗНВК І-ІІІ ступенів відбулася лінійка пам"яті 4-ї річниці Героїв Небесної сотні. Учні ЗНВК разом з учителем історії ще раз пройшлися стежками слави та безсмертя Героїв сучасності, які своїм повигом та ціною власного життя назавжди змінили свідомість українців, змінили Україну та її майбутнє!" Герої не вмирають ! "-звучало у залі та у душі кожного з присутніх ... 21 лютого у нашому ЗНВК відбулося свято на честь Дня рідної мови. Захід був цікавим та динамічним, бо проходив у вигляді гри-конкурсу між учнями 1-11класів. Кожен клас отримав конкурсні завдання, які розв"язував і набирав бали. За результатами гри І-місце в учнів 8 і 9 класів, ІІ- у 11 і 7 класів, ІІІ- у 10 і 6 класу! Переможці та учасники нагороджені солодкими призами! ВІТАЄМО ! А ще усі учні написали" диктант єдності", який допоміг усвідомити , що рідна мова - найкраща, найніжніша, наймиліша серцю кожної небайдужої людини. Свято підготувала та провела учитель-філолог А.О.Залюбівська

Для учнів організовується дистанційне навчання.

6 квітня 2020року 0 10.00 розпочнутися уроки (на телеканалах) і учні 5-11кл. зможуть переглянути їх !
Не пропустіть хорошої можливості!

із 12 березня по 03 квітня 2020 року оголошено карантин у всіх навчальних закладах!

21.02.2020р у закладі освіти було організовано і проведено св"ято "Рідна мова- вічне джерело натхнення і життя" присвячене Міжнародному Дню рідної мови.

РЕКОМЕНДАЦІЇ, ЩОБ НЕ ЗАХВОРІТИ НА ГРИП А (H1N1)

v Коли ви кашляєте або чхаєте, необхідно прикривати носа та рота хустинкою, яку після використання необхідно викинути у смітник.

v Необхідно часто мити руки з милом, особливо після того, як ви кашляли або чхали. Також ефективним є протирання рук вологими серветками, що містять у своєму складі спирт.

v Намагайтеся не торкатися очей, носа або рота, оскільки вони є можливими «воротами» проникнення збудника.

v Постійно провітрюйте приміщення та проводьте вологе прибирання. Регулювання вологості повітря в приміщеннях є одним з важливих способів профілактики грипу. Максимальна інактивація вірусу грипу відбувається при вологості повітря більше 50 %.

Якщо в сім’ї є хворий на грип необхідно:

v Ізолювати його в окреме приміщення (кімнату).

v Обмежити доступ до хворого членів родини, осіб, що проживають з ним разом, крім тих, які доглядають за ним.

v Під час спілкування з хворим необхідно надягати маску (респіратор), яку потрібно змінювати кожні 4 години.

v Після спілкування з хворим на грип необхідно швидко, ретельно вимити руки з милом, прочистити носові ходи, прополоскати рота кип’яченою водою.

v У хворого на грип повинен бути окремий посуд, рушник, засоби особистої гігієни.

v Намагайтеся покращити повітрообмін у місці перебування хворого. Використовуйте для провітрювання двері та вікна.

v Підтримуйте у приміщенні чистоту з використанням наявних у господарстві засобів для чищення.

Симптоми захворювання:

- інкубаційний період від 1 до 7 днів;

- раптове підвищення температури тіла більше 380 С, інколи захворювання може перебігати без підвищення температури тіла;

- біль у горлі, головний біль;

- фарингіт;

- кашель;

- утруднене дихання;

- біль у м’язах;

- інколи може бути блювота, діарея.

При появі симптомів захворювання необхідно обов’язково звернутися до лікаря!

Карантин продовжено з метою запобігання поширенню грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій серед учасників освітнього процесу,

До відома батьків : учні навчаються дистанційно, вони отримали завдання від учителів та мають змогу консультуватися під час їх виконання, отримувати додаткові поради та настанови(учні пройшли інструктаж), велике прохання до батьків проконтролювати своїх діток та надати їм посильну допомогу у домашньому навчанні, бережіть своїх діток, будьте здорові.
З повагою адміністрація ЗЗСО

Учні 5-10 класів харчуюься за рахунок батьківських коштів у сумі 150грн за місяць з одного учня.

До уваги учнів , їх батьків та педагогічних працівників Юрівського ЗНВК з 14 січня 2019 року до 19 січня 2019 р. у навчальних закладах Козятинського району оголошено карантин (для запобіганню захворюванням на ГРИП та вірусні інфекційні захворювання)! Тому канікули для учнів Юрівського ЗНВК та дітей дошкільного відділення"Сонечко" продовжено ще на тиждень! З повагою адміністрація Юрівського ЗНВК

15 червня 2019 року о 11.00 у приміщенні школи відбудеться звіт директора ЗНВК перед громадськістю.
Запрошуються педагогічний колектив, батьки, сільський голова та депутати сільської ради і всі ,кому цікаве життя нашого навчального закладу.

Благодійне за листопад-грудень 2017року
- придбано товарів на суму 12954грн.
-продуктів харчування на суму 2000 грн.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.